katalogi multikod

psycholog wrocław

psycholog wrocław

Specjaliści najwyższej klasy, fachowa pomoc psychologiczna i porady, które pozwolą Tobie wstać na nogi i poradzić sobie z wszelkiego rodzaju problemami. U nas możesz spokojnie uzyskać poradę od psychologa, który jest uznanym specjalistą. Specjalistyczne leczenia problemów emocjonalnych, problemów w związku małżeńskim, jak również i porady dla rodziców, którzy mają problemy np. z dorastającymi dziećmi. Zapraszamy do kontaktu i do naszego biura we Wrocławiu.

Szczegóły strony terapeuta.org.pl:


Podlinkuj stronę terapeuta.org.pl:

psycholog wrocław

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 23

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Psycholog Łódź - Popsfera.pl. Psychoterapia Łódź »

  Psychoterapia Łódź. Ośrodek Psychologii Procesu POPSFERA w Łodzi skierowana jest zarówno do osób zainteresowanych swoim rozwojem jak i przeżywających różnego rodzaju trudności.
  Celem tych spotkań jest praca nad wybranym zagadnieniem lub obszarem funkcjonowania w sferze zawodowej, który dana osoba chce rozwijać. Są to spotkania indywidualne, podczas których coach i klient są skoncentrowani na osiągnięciu wybranego celu oraz przekroczeniu trudności uniemożliwiających jego realizację.


  Przykładowa tematyka:

  • Rozpoznawanie i przekraczanie przeszkód utrudniających pełne korzystanie z wiedzy i umiejętności
  • Rozwiązania konfliktu z konkretną osobą lub grupą
  • Praca z wybranym problemem utrudniającym realizację celów zawodowych
  • Poprawa funkcjonowania w relacjach zawodowych i osobistych
  • Asertywność – otwarte wyrażanie siebie i swoich potrzeb
  • Radzenie sobie z krytyką wewnętrzną i zewnętrzną
  • Zmniejszenie napięć i stresów
  • Przekraczanie ograniczeń blokujących stosowanie nowych rozwiązań

  Ilość spotkań, czas ich trwania oraz metody pracy zależą od zgłoszonego problemu i są ustalane indywidualnie.

  Data dodania: 05 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Logopeda, neuroterapeuta EEG Biofeedback (Łódź) »

  Gabinet logopedyczny w Łodzi mieści się w przychodni osiedlowej przy ul. Gorkiego 21A.
  Naszą grupą docelową są głównie dzieci w wieku do lat 12, albowiem wtedy kuracja logopedyczna odnosi długofalowe rezultaty.
  Gabinet wyposażony jest w najnowszy sprzęt i oprogramowanie wspierające terapię logopedyczną.
  Wyposażenie i wspaniała atmosfera zapewne zapewni Państwu lepsze wyniki terapii, a poprawna polska wymowa będzie Wam towarzyszyć przez całe życie.
  Badania prowadzone przez tysiące naukowców z Polski dowodzą, że poprawne posługiwanie się językiem ojczystym (zasługa logopedy) umożliwia również łatwiejszą komunikację interpersonalną w życiu dorosłym, oraz pozytywnie wpływa na samoocenę.
  Firma Logopeda-Łódź pomoże każdemu zainteresowanemu.
  Umów się już dziś.

  Data dodania: 02 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Warszawa »

  Instytut Zdrowia Psychicznego i Rozwoju Osobowości w Warszawie zajmuje się udzielaniem kompleksowej pomocy psychiatrycznej, psychologicznej oraz psychoterapią. Lekarze instytutu udzielają porad oraz konsultacji, a psychologowie prowadzą szereg terapii pomagających w leczeniu różnorodnych zaburzeń (snu, odżywiania, seksualnych), uzależnień oraz uczących radzić sobie z trudnymi sytuacjami życiowymi.

  Data dodania: 16 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Gdańsk »

  Serdecznie Państwa zapraszamy do Ośrodka Psychologii Procesu Po Prostu. W naszej ofercie m.in warsztaty rozwojowe, szkoleniowe, warsztaty umiejętności, psychoterapia – zarówno indywidualna, jak i grupowa, pomoc psychologiczna. Niektóre tematy naszych spotkań: Moje dziecko nie jest aniołem - więc jak z nim wytrzymać? Sympatie i antypatie - co sposób w jaki postrzegamy innych ludzi może nam powiedzieć o nas samych? Cykliczne przemiany - transformacja kryzysu w okazję do rozwoju - mini warsztat. Dodatkowo organizujemy grupy wsparcia. Bierzemy udział w projektach badawczych i społecznych.

  Data dodania: 16 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Studia »

  Instytut Psychologii Procesu specjalizuje się w warsztatach psychologicznych, kursach oraz szkoleniach psychoterapii (psychoterapia studia). Dajemy możliwość uzyskania Licencji Psychoterapeuty i Trenera Psychologii Procesu. Zajęcia m.in. w Warszawie, Katowicach, Gdańsku, Łodzi, Poznaniu, Wrocławiu. Prowadzimy warsztaty nauczycieli zagranicznych, cykle szkoleniowe, superwizje, warsztaty umiejętności, warsztaty rozwoju osobistego, psychoterapię i grupy terapeutyczne.

  Data dodania: 17 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Poznań Gabinet Psychologiczny - Aleksandra Gronowska »

  Prowadzę konsultacje, doradztwo psychologiczne i psychoterapię w nurcie systemowym. Pomagam:
  1. Klientom indywidualnym: dorosłym i młodzieży, którzy:
  - poszukują własnej tożsamości,
  - przeżywają trudności, kryzysy,
  - chcą dowiedzieć się czegoś więcej o sobie,
  - chcą dokonać zmian w swoim dotychczasowym życiu, ale nie wiedzą jak to zrobić,
  - stoją przed dylematem, problemem, którego nie potrafią rozwiązać,
  - przeżywają trudności w relacjach z innymi ludźmi,
  - lub w relacji z samym sobą.
  2. Dzieciom przeżywającym duże i małe trsoki, w ścisłej współpracy z ich rodzicami lub opiekunami.
  3. Rodzinom, w tym także rodzinom zastępczym i adopcyjnym, które:
  - przeżywają trudności we wzajemnych relacjach,
  - przeżywają trudności w związku ze zmianami, jakie zaszły w ich życiu,
  - mają trudności wychowawcze z dziećmi,
  - chcą się upewnić czy właściwie postępują ze swoimi dziećmi.

  Data dodania: 21 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ananda Music- Muzykoterapia, Muzyka Relaksacyjna, Joga, SPA »

  Ceniona na całym świecie doskonała muzyka relaksacyjna, która sprawdziła się w ośrodkach SPA, Wellness, centrach odnowy biologicznej, salonach kosmetycznych i fryzjerskich, gabinetach masażu wielu krajów świata perfekcyjna, mistrzowska a zarazem wielobarwna, tworzona przez profesjonalnych artystów i terapeutów sprawi radość miłośnikom muzycznego
  kunsztu, każda kobieta znajdzie swój temat, styl i uzdrawiające piękno. W naszej ofercie znajduje się również bardzo skuteczna muzyka wspomagająca naukę.

  Data dodania: 03 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Poradnia psychologiczno pedagogiczna Warszawa »

  Witryna internetowa Akademii Młodego Człowieka, poradni pedagogiczno-psychologicznej, specjalizującej się w zajęciach integracji sensorycznej u dzieci. Gabinet zapewnia diagnozę i efektywną terapię dla dzieci, które posiadają trudności w przetwarzaniu bodźców zewnętrznych, mają problemy w nauce i kontaktach z rówieśnikami. Przy zastosowaniu terapii Johansena oraz nowoczesnego sprzętu dydaktycznego możliwe jest wpłynięcie na ich dalszy prawidłowy rozwój.

  Data dodania: 03 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Warszawa »

  Zapraszam do gabinetu psychoterapii poznawczo-behawioralnej. Oferta gabinetu obejmuje psychoterapię nerwic, depresji, zaburzeń odżywiania, terapię par i małżeństw i pomoc w sytuacjach kryzysowych. Psychoterapia skierowana jest do osób cierpiących z powodu objawów, które utrudniają odczuwanie radości i satysfakcji z życia. Gabinet znajduje się tuż przy stacji metra na Placu Wilsona, można także umówić się na wizytę w Legionowie. Zapraszam na spotkanie konsultacyjne wszystkie osoby, które rozpoznają u siebie objawy nerwicy, czy depresji. Małgorzata Wudarczyk.

  Data dodania: 22 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Psychodietetyk Bydgoszcz »

  Dzisiejsze czasy nie są najłatwiejsze, bo mnóstwo Polaków narzeka na problemy na polu zawodowym, czy też kłopoty finansowe. Wielokrotnie skutkiem tych problemów jest rosnąca depresja, lub też nerwica. To niestety coraz bardziej popularne choroby cywilizacyjne i na pewno nie wolno w takim przypadku się poddawać. Należy zwrócić się po pomoc psychologa, lub też skorzystać z porad, jakie udzieli nam psychiatra. Zamieszkujesz w Bydgoszczy i nie masz pojęcia, gdzie się zwrócić ? Zajrzyj najpierw na stronę psychiatrabydgoszcz.org.pl, na której przedstawiamy ofertę naszej poradni psychiatrycznej i psychologicznej Remedium. Zadzwoń do nas i zaplanuj wizytę, a my rozwiążemy Twoje problemy.

  Data dodania: 27 12 2012 · szczegóły wpisu »


Płatności SMS w serwisie obsługuje